Golubačka, 104m2, 2,0, duplex, garažno mesto

Šifra nekretnine : 1349

Prodaja 250.000 € - Stan
104 m22.0 SobeCG IV/V  Štampaj
Lokacija: Crveni Krst Ulica: Golubačka Telefonskih linija: 1 

zuzetan stan, odlična lokacija, dobar ulaz, zgrada iz 2011g. Dupleks, dizajnerski opremljen, u cenu ulazi sav nameštaj i garažno mesto. Istočno orijentisan, dve terase, za svaku preporuku. Stan je u fazi uknjižbe. U prvom nivou se nalazi toalet, u drugom nivou kupatilo, prostorija za veš mašine i veliki prostor za garderobu.

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Garaža, Terasa
  • JAVNI PREVOZ:Autobus, Trolejbus, Tramvaj
  • PRISTUP:Lift
  • UREĐAJI:Interfon, Internet, Kablovska TV
Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Property Image
Stan-Prodaja

Lux novogradnja, Crveni krst, Bregalnička

4.0 | 87m2 | 264.000 €
Četvorosoban stan u novogradnji (2017. god), na najlepšem delu Crvenog krsta, svetao, bez ulične buke. Stanu pripada dvorište-terasa na kome je izgrađena fontana (koje koristi samo ovaj stan od 133m2). Salonska visina, CG sa kalorimetrima, energetski pasoš. Stan ima garažno mesto za dva vozila i zatvorenu podrumsku prostoriju. U cenu stana nije uračunato garažno mesto i podrumska prostorija čija je cena 25.000 eura. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, 3 spavaće sobe i 2 mokra čvora. Sve je pod video nadzorom, može da se prati preko mobilnog telefona. RETKO U PONUDI!!!
Detaljnije
Property Image
Stan-Prodaja

Mirijevo, namešten

2.0 | 44m2 | 75.000 €
Lep dvosoban stan sa terasom, na trećem spratu, bez lifta. Grejanje CG na toplanu. Dobra lokacije kod Mirijevskog bulevara u blizini Molove pumpe i gradskog prevoza. Dobro povezano sa svim delovima grada. Nalazi se u ravnom delu naselja. Ima parking oko zgrade sa dovoljno mesta za parkiranje. Stan je dvostran. Svetao, ima blage kosine u jednoj sobi, ali nema krovni prozor. Prodaje se kompletno namešten. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, i pogodan kao investicija za izdavanje. Zgrada je sa građevinskom dozvolom, stan je kupljen putem subvencionisanog kredita, treba uvećana kapara radi skidanja hipoteke i pri kraju je za dobijanje upotrebne dozvole i uknjižbe. Zgrada je iz 2010. godine. Vredi pogledati
Detaljnije